چارت
ورود-اشتراکآپلود

آیا دوست دارد از موزیک و پادکست خود در آمد زایی کنید؟

اگر برنامه ساز هستید و توانایی تولیدمحتوای صوتی ارزشمند را دارید، میتوانید آنها را در مضراب آپلود نموده و به ازای شنیده شدن آنها توسط دیگران ، درآمد کسب کنید.

امکانات مضراب

توجه: با اشتراک گذاری فایل, شما تایید میکنید که در مغایرت با قوانین مضراب نیست و مخدوش کننده حق مولف و تولیدکنندگان نمیباشد 

تولیدکنندگان برنامه

موزیک و پادکست بسازید و کسب درامد کنید

آیا همیشه به فکر این بوده اید که دیگر وقت آن رسیده که علاقه به تولید موزیک و پادکست را به کاری جدی تبدیل کنید؟ به فکر کسب درآمد از تولید آهنگ بوده اید؟ ما به شنیده شدن محتوای شما کمک می کنیم و شما می توانید از طریق تبلیغات و جذب اسپانسر به هدفی که دارید برسید. بهترین قسمت آن این است که رسانه ای چون مضراب در اختیار شماست.

شراکت با مضراب را تجربه کنید

ما در مضراب معتقد به همکاری دو جانبه و مشارکت با هنرمندان هستیم. درامد ایجاد شده از نمایش تبلیغات کوتاه صوتی بر روی آهنگ شما با شما به طور مستقیم به اشتراک گذارده خواهد شد و در مقابل هر بار اجرا بر روی .آهنگ شما درصد زیادی از سود حاصله متعلق بشماست .

آهنگ بیشتر، در آمد بیشتر

هر چه آهنگ‌ها و پادکست‌های شما پر طرفدار تر باشند و کاربران بیشتری به آن گوش کنند درآمد بیشتری خواهید داشت. با اشتراک صفحه خود درشبکه های اجتماعی ووبلاگ بر در آمد خود بیافزاید.

ثبت نام و شروع کسب در آمد

به ما بپیوندید وبا اشتراک فایل های صوتی, موزیک و پادکست خود کسب درامد کنید.برای شروع آماده اید؟ کلیک کنید