دانلود آهنگ جدید, دانلود آهنگ, اهنگ جدید, دانلود موزیک, موزیک, دانلود اهنگ جدید, اهنگ, موسیقی, دانلود موسیقی, شبکه اجتماعی, شبکه اجتماعی موسیقی, اشتراک گذاری موسیقی, شبکه اجتماعی آهنگ,
چارت
ورود-اشتراکآپلود

اپلیکشن اجتماعی مضراب

 

امروزه بسیاری از فعالیت های ما با ابزارهای هوشمند انجام می شوند و اپلیکیشن های موبایل برای سهولت دسترسی و افزایش کارایی آنها طراحی شده اند. اپلیکیشن اندرویدی مضراب نیز برای استفاده هرچه بهتر کاربران مدتهاست که در دسترس آنان قرار گرفته و تیم توسعه نرم افزاری مضراب همواره در حال بهبود و بروز رسانی این اپلیکیشن است.

اپلیکیشن اندرویدی مضراب با امضرابلاگین کردن به کانال, اشتراک آهنگ ها, لایک کردن آهنگ ها, و دنبال کردن دیگر کانالها این امکان را به کاربران میدهد که تمامی امکانات موجود در وبسایت را در گوشی همراه خود داشته باشند.

با توجه به استفاده گسترده از گوشی‌های هوشمند و امکان ضبط آهنگ بر روی گوشی‌های همراه, یکی از امکانات بسیار مهم اپلیکیشن مضراب, امکان بار گذاری آهنگ از طریق اپلیکیشن موبایل هست که این امکان را به شما کاربران میدهد که مستقیما آهنگ‌های خود را از روی موبایل به کانال خود در مضراب بار گذاری کنید.

 

تیم مدیریت مضراب


باز هم سلام به مضرابی‌های عزیز

 

امکان اشتراک مستقیم آهنگها در واتس‌اپ به وبسایت اضافه گردید.

اگر از موبایل و یا تبلت استفاده می‌کنید کافیست لاگین کرده، به صفحهٔ آهنگ بروید و با کلیک کردن با روی ایکون واتس‌اپ، آهنگ را به دوستان و گروه خود ارسال کنید.

منتظر اخبار بهتری در چند روز آینده باشید

 

تیم مدیریت مضراب


 

سلام به مضرابی‌های عزیز

 

برای هرچه بهتر کردن تجربهٔ شما از مضراب، قابلیت آپلود کردن آلبوم را به مضراب اضافه کردیم.

کافیست بر روی دکمهٔ آپلود کلیک کرده و در قسمت آپلود، تمامی آهنگ‌ها را انتخاب کرده و یک عکس کاور را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب تاگ مناسب و افزودن اطلاعات، آهنگ‌های شما یکجا به مضراب اضافه میگردد.

امید است که با راهنمایی های شما بتوانیم امکاناتی بیشتر و متناسب با خواست شما فراهم کنیم.

 

تیم مدیریت مضراب